آخرین فرصت ثبت‌نام در دوره MBA و DBA دانشگاه تهران با قیمت سال قبل

با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران تصمیم گرفت تا ظرفیت ویژه‌ای را برای داوطلبینی که قصد شرکت در دوره‌های یکساله نیمه‌حضوری MBA و DBA را دارند ایجاد کند تا با شهریه سال قبل در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

شهریه جدید ابلاغ شده برای دوره‌های یکساله نیمه‌حضوری MBA با گرایش استراتژی و بازاریابی مبلغ ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است که شما با ثبت‌نام تا قبل از پایان دی ماه می‌توانید با شهریه سال قبل یعنی ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در این دوره ثبت‌نام کنید.

همچنین شهریه دوره یکساله نیمه‌‌حضوری DBA به مبلغ ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده که با ثبت‌نام در این گروه ویژه می‌توانید شهریه سال قبل یعنی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را با شرایط ویژه نقد و اقساط پرداخت کنید.

درباره دوره‌های MBA و DBA

دوره MBA و دوره DBA جز شناخته‌شده‌ترین دوره‌های حرفه‌ای آموزش مدیریت در سراسر جهان به شمار می‌روند. مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها برای ارتقای شغلی، افزایش دانش و مهارت و همچنین گسترش شبکه حرفه‌ای‌شان در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. این دوره‌ها حاصل انباشت سالها تجربه مدیران موفق و تبدیل آنها به دانش مدون بوده و با شرکت در این دوره‌ها علاوه بر اینکه بسته‌ای ارزشمند از دانش را کسب می‌کنید می‌توانید شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهید.

دوره‌های یکساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیرانی هستند که نمی‌توانند به مدت ۱ سال، ۲ روز از تایم هفتگی خود را به حضور در کلاس اختصاص دهند. با کمک پلتفرم پیشرفته آموزشی VLA، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز دروس خود را مطالعه کنید، تمرین‌ها و پروژه‌هایی از دنیای واقعی کسب و کار را حل کنید و هر موقع اشکالی داشتید با پشتیبان آموزشی و استاد خود از طریق سیستم تیکتینگ پلتفرم آموزشی در ارتباط باشید.

علاوه بر بخش غیرحضوری هر ۴۰ روز یکبار یک کلاس حضوری در روزهای جمعه تشکیل می‌شود تا دانپشذیران با اساتید و هم‌دوره‌ای‌های خود ارتباط مستقیم داشته باشند.

دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به صورت یکساله برگزار می‌شود و در پایان به فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شوند. این گواهی‌ها همچنین قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارند.

آخرین فرصت ثبت‌نام در دوره MBA و DBA دانشگاه تهران با قیمت سال قبل

با توجه به ظرفیت محدود این گروه و جهت پرداخت شهریه سال قبل به وبسایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره 02122136764 تماس بگیرید.

همچین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

 

انتهای رپرتاز آگهی/لینک منبع